משרד עורכי הדין סרטל, סהראי, לזר

עוסק בליטיגציה פלילית (התמחות מיוחדת בעבירות צווארון לבן) אזרחית ומנהלית.


לשותפי המשרד ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בתחום התמחותו העיקרי של המשרד.המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים (בכל הערכאות) בעבירות צווארון לבן (עבירות הלבנת הון, מרמה, גניבה, שוחד, זיוף, עבירות מס, עבירות הימורים, עבירות מנהלים בתאגיד, עבירות ניירות ערך, עבירות הגבלים סקיים, רשלנות, בנייה ועוד) וכן בעבירות משמעת בפני בתי דין משמעתיים (לשכת עורכי הדין, נציבות שירות המדינה, משטרת ישראל, משרד הבריאות ועוד). למשרד ניסיון והתמחות בהליכי הסגרה לישראל וממנה.


ההליך הפלילי בעבירות צווארון לבן נחלק ל – 4 חלקים:

שלב החקירה (מעצר ותפיסת הרכוש), שלב השימוע בפני הגוף התובע (בד"כ בפני הפרקליטות), שלב המשפט ושלב הערעור. עם קבלת הייצוג זוכה הלקוח לייעוץ ולייצוג משפטי משפטי מקיף, הן בליווי החקירה המשטרתית (או של כל רשות חוקרת אחרת), ייצוג בבית המשפט בדיוני המעצר ובדיונים הנוגעים לרכוש שנתפס על ידי הרשויות, ייצוג הלקוח בהליכי שימוע בפני רשויות האכיפה (לרוב פרקליטות) וייצוג בבית המשפט לאחר הגשת כתב אישום, ככל ומוגש. המשרד שם דגש על זמינות מלאה עבור הלקוח מתוך הבנת המצב אליו נקלע והצורך במתן מענה בכל עניין.  


שלב החקירה

בשלב זה המשרד שם דגש על מתן ייעוץ משפטי ללקוח, לרבות בנוגע לזכויותיו בשלב החקירה מתוך ידיעה וניסיון שהתנהלות נכונה בשלב החקירה תורמת רבות להמשך ניהול התיק, לעיתים עד כדי סגירתו על ידי הגוף החוקר. בשלב זה, המשרד מלווה את הלקוח גם בדיוני המעצר והדיונים בנוגע לחילוט ותפיסה זמניים של רכוש מכוח החוק לאיסור הלבנת הון או פקודת סדר הדין הפלילי (ככל וישנם). המשרד עושה כל מאמץ לשמור על דיסקרטיות כדי למזער את הפגיעה בשמו של הלקוח.שלב השימוע

עם סיום החקירה מועבר התיק לגוף התובע (ברוב המקרים פרקליטות). בשלב זה, הגוף התובע צריך להחליט האם להגיש כתב אישום כנגד הלקוח או לסגור את התיק. ככל ומתגבשת כוונה להגשת כתב אישום ומדובר בעבירה מסוג פשע, יישלח למשרד מכתב ובו פירוט החשד המיוחס ללקוח והוא יוזמן להשמיע את טענותיו בפני הגוף התובע. בשלב זה, מקבל המשרד לעיונו, לראשונה, חומר חקירה שנאסף במהלך החקירה. המשרד שם דגש, ללא פשרות, על לימוד מעמיק ויסודי של כל חומר החקירה שנמסר לעיונו, בידיעה שרק הכרה יסודית ומלאה של חומר החקירה והמצב המשפטי יכולה לסייע ללקוח בעניינו. 

למשרד היכרות מעמיקה עם גורמי התביעה והכרה של הליך קבלת ההחלטות אצלם. השילוב של היכרות יסודית ובלתי מתפשרת של התיק עם הניסיון רב השנים בעבודה מול גופי התביעה מוביל תמיד לתוצאה מיטבית עבור הלקוח.


שלב המשפט

למשרד ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות בהליכים פליליים המתנהלים נגדם בבתי המשפט, הן בחקירת עדים, הן בהליכי ביניים והן בהשמעת טיעונים משפטיים ועובדתיים. גם כאן, הקו המנחה את המשרד הוא בהיכרות יסודית ומעמיקה של התיק על כל רבדיו (העובדתיים והמשפטיים) ובהבנה של צרכי הלקוח.  המשרד מנהל את התיק בבית המשפט באופן מקצועי ומדויק ומקדיש מחשבה מעמיקה להגנה על האינטרס של הלקוח. במהלך השנים ייצגו עורכי הדין השותפים במשרד במרבית התיקים והפרשות המרכזיים בתחום עבירות הצווארון הלבן, ביניהם נבחרי ועובדי ציבור, אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים.


המשרד מייצג לקוחות בתביעות אזרחיות המתנהלות בבתי המשפט ובהליכי בוררות. (תביעות חוזיות, סכסוכים כספיים ועוד) וכן בעתירות מנהליות.
טואול בניית אתרי אינטרנט